LED leputės iš Kinijos

Taigi nusprendžiau pasikeisti keletą GU10 lempučių, nes jau keletas perdegusių stovi lubose. Bandau atsinaujinti ir naudoti LED lemputes, tačiau ūkinių prekių parduotuvėje apie 8W LED lemputė net su akcija kainuoja nemažiau 2 Eurų. Tad bandau ieškoti Aliexpress 🙂

Randu daug modelių ir galingumų, tad bandau nupirkti keletą skirtingų, nes jau tikiu, kad bus skirtumas tarp jų.

Pirmiausia paimu porą šitų LED pirmas pirkimas. Lemputės atkeliauja labai greitai, per porą savaičių ir per Estiją, gaunu į Omniva paštomatą.

Lemputės išties neblogai pagamintos, šviečia gerai atspalvis White 8W, truputį gelsvesnis negu Cold White, bet galiu pasakyti šviečia baltai 🙂 Be to norėtųsi daugiau šviesos iš 8 W, nors viskas veikia gerai 🙂 Kas nelabai patiko, jog visi LED’ai yra neuždengti, juos galima tiesiogiai paleisti, bet sudėjus lemputes, tai netrukdo.

Antras užsakymas šios LED lemputės.

Lemputės atrodo gana neblogai 3x3W ledai GU10 9w ir spalva Warm white. Šiomis lemputėmis nusivyliau 9W lemputė, o šviečia kaip kokia 4W, kiniečiai kažkaip kitaip paskaičiavo galią arba ją išeikvoja kitoj vietoj 🙂 Spalva labai panaši į kaitrinę lemputę, tik deja apšvietimo mažokai.

Taigi šiuo atveju geresnės lemputės tos, kurios turi daugiau LED elementų, kaina irgi gera apie 1.50 eurą už lemputę. Tik reikia tikėtis jog jos švies ilgai 🙂

Dar palyginimui nusipirkau porą lempučių iš lietuviškos parduotuvės 6W ir 8W (lenkiškos 🙂 ) jos kainavo virš 2 eurų už vienetą su akcija. Šviečia tikrai ryškiai, kol kas dabartines kinietiškas jos lenkia, tad rekomenduočiau ieškoti ne mažiau 450 liumenų stiprio ir bent nuo 6W. Bet jei nuspręsite imti kinietiškas rekomenduoju imti galingesnes ir skaityti atsiliepimus.

 

 

 

 

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *